پارس ازن

ازن در بیمارستان ها و کلینیک ها

معرفی ازن:

ازن فرم ملکولی از اکسیژن است که در آن سه اتم اکسیژن به یکدیگر متصل شده اند. اتم اکسیژن اضافی در ساختار ازن ، آن را به قوی ترین اکسید کننده و ضد عفونی کننده ء کاملآ طبیعی تبدیل کرده است.ازن بسیار ناپایدار بوده و تحت شرایط عادی به سرعت تجزیه می شود بنابراین این ماده باید در محل مصرف توسط ژنراتور ازن تولید گردد. سیستم های تولید ازن به صورت سانترال بوده و نیاز به هیچ گونه ماده اولیه مصرفی ندارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند.
استفتده از گاز ازن بهترین راه حل برای استریل و ضدعفونی سطوح و هوای اتاق عمل و بخش های ویژه ،   شستشوی وسایل جراحی و دستها می باشد.

مکانهای مورد استفاده:

 - بخش های مختلف بیمارستان مانند اتاق عمل ، سالنهای ریکاوری، بخش های ویژه، زنان و زایمان،ایزوله،  

   دیالیز، فوریتهای پزشکی و ...
 - کلینیک های چشم پزشکی، زیبایی(کاشت مو و...) ، دندانپزشکی وترمیمی
 - آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی

 

ازن درمانی

کاربرد های پزشکی دز 50 سال اخیر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.

در وضعییتهائی مانند آکنه-سوختگی- ورم روده بزرگ- مثانه-اگزما- قارچها- زخم های باز- درمان زخم پا.

ثابت شده است که باکمترین اثر جانبی موجود میتوان عفونت – درد و اکثر بیماری های فاسد کننده را کاهش داد.ازن میتواند با درمانهای زد باکتریائی- ضد قارچ ضد التهاب ضد انگل- ضد تومور و ضد ویروس باعث بازگشت اثر دارو شود.

هزاران منبع بایگانی شده در رابطه با استفاده سالم از ازن توسط پزشکان و اساتید در دنیا:

1:بیش از 3000منبع در مطبوعات آلمان وجود دارد که نشان دهنده استفاده بی خطر و موفق ازن در بیش از 50سال تقاضای انسان در مقادیر بسیار زیاد است.

2:انجمن پزشکی آلمان اعلام کرده است که 384775 بیمار با حداقل 5579238 بار با استفاده از ازن درمان شده اند و میزان اسرات جانبی تنها 000005/0 در هر بار استفاده بوده است.   این کمترین مقدار اثرات جانبی موجود است.

این گذارش همچنین اعلام داشته است که اکثر اثرات بالا نشی از عدم آگاهی درباره ازن درمانی (خطای عمل کننده) بوده است.

3:انجمن ازن و تولید کنندگتن ماشین (دستگاه) گزارش میدهند که بیش از 7000در اروپا از ازن به سادگی به طور موثر و بعضی ها بیش از 40سال استفاده میکنند.